Yorum Yaz

Ziyaretçi Defteri


 • BERAT ALBAYRAK - ESRA ERDOĞAN ALBAYRAK

  Doğu Karadeniz turumuzun son durağıydı bizim için Ayder. Çocuklarımıza memleketlerini tanıtıp öğretmek hemde Allah'ın yarattığı bu güzel tabiat harikalarına şahit olmalarıydı amaç. Daha önceki Ayder ziyaretlerimizin aksine bu defa Villa de Pelit Otel'de kaldık ilk kez. Karadeniz insanının sahip olduğu sıcaklık ve samimiyetin yanında profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışını amatör bir ruhla sunan bir mekana ilk kez tanık olduk. Bizlere gösterdiği güzel evsahipliği için Pelit Ailesine çok teşekkür ederiz. Muhabbetle,
 • Osman PEPE Kocaeli Millet Vekili

  Ayder yaylasına Pelit'le renk katan Villa de Pelit'e teşekkürler.
  Kendimizi evimizde hissettik.Ramazandı ama iftar ve sahur çok özeldi.İyi ki bu güzelliklerimiz var.Ayder ve benzer değerleri koruyan ve geliştirenlere selam. İşallah tekrar gelip göreceğiz
 • Hakan ATEŞ / Denizbank Genel Müdürü

  Sevgili Villa de Pelit Ailesi,
  Burası vatanımızın en güzel yerlerinden biri.Siz bu güzelliğe yaptınız bu sıcacık otel ile başka güzellikler 
  katmışsınız.Ama herşeyin üzerinde dostluğunuz ve misafirperverliğinizle keyifli ve mutlu iki gün geçirmemize
  vesile oldunuz.Denizbank ailesi adına hepinize teşekkür ediyor,daha sık bu güzel yeri ziyaret edebilmeyi diliyorum.Sevgi ve selamlar
 • ErsunYenal / Teknik Direktör

  Doğa ile iç içe geçirdiğimiz bu tatilde bizi ağırlayan Villa de Pelit ailesine teşekkürler..
 • Sibel KUTMAN / DOLUCA ŞARAPLARI

  Bayii Toplantısı nedeni ile tercih ettiğimiz Villa de Pelit'te çok güzel 2 gün geçirdik. Yüksek bir tepeye konumlanmış bu güzel butik otelde inanın manzarayı izlemekten toplantı yapamaz hale geldik. Akşam yemeğimiz ile müzik eşliğinde çok eğlendik. Bizi böylesine güzel ağırlayan tüm Villa de Pelit çalışanlarını çok teşekkür ediyoruz.
 • Şafak SEZER

  Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim. Kirmizuuuuuu!...
 • Özlem ÖNAL / DEDEMAN OTELCİLİK

  Rize' ye gelmişken Ayder Yaylasına çıkmamak olmazdı. Şu an burda olmaktan o kadar keyifliyim ki, samimi ve sıcak bir ortam, ve bu dünya iyisi insanlarla tanıştığıma o kadar memnun oldum ki, cizginizi hep böyle yüksek tutun lütfen. Tekrar görüşme dileklerimle, sevgiler...
 • Enka Holding Ersin TARA.

  Enka Holding bünyesinde yoğun iş temposundan bir nebzede uzaklaşmak için tüm iş arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu Karadeniz gezimizde adeta bizi evimizcesine ağırlayan tüm Villa de Pelit çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.Harika bir doğanın içinde harika bir butik otel, manzarayı ifade edecek kelimeler kifayetsiz.
  Hizmet kalitenizin ve başarılarınızın devamını dileklerimle, 
 • Ender ALKOÇLAR / ALKOÇLAR OTELCİLİK

  Ülkemizin güzelliklerini görmek, yaşamak, keşfetmek adına çıktığımız seyahatimizde meşhur Ayder Yaylasına uğramadan olmazdı. Canım Ülkemin böylesine doğal güzelliklerini korumak bu güzellikleri bizden sonra gelecek nesillere aktarmak en büyük görevimiz. Bu güzellikleri tüm insanların görmesi yaşaması hissetmesi için de doğaya uygun konaklama olanakları alt yapı vs. sunmak bir şart ve maharettir. İste bu mahareti görebildiğim kadarıyla yayla olanaklarına rağmen fazlasıyla gerçekleştiren Villa de Pelit'i şahsen tebrik ediyorum. Senelerdir turizm sektörünün içinde bir insan olarak ''Turizimin Sermayesi Gülmektir'' mottosuyla Gülen gözlerinizden öpüyorum.
 • Terry&Sarah Brown

  A beautiful and welcoming hotel.Lovely food in a stanning setting.Thank you
 • Dr.Nilüfer AKCAN

  Merhaba! 90'lı yılların başından beri Ayder'e defalarca gelen birisi olarak burada çok fazla değişim olduğunu görüyorum.O yıllardaki konaklama olanaklarını düşününce dehşete kapılıyorum.Ama yine de hem temizliği hem mükemmelhizmeti hem de modernliği ile Villa de Pelit tek demeliyim.Kaliteli hizmet,güleryüz,samimiyet hepsi burada mevcut.Tüm diğer işletmelere örnek olmalı.Odalarının genişliği temizliği ve ergonomisinden hiç bahsetmeyeceğim.Gerçekten çok iyi iş çıkarmışsınız.Elinize,emeğinize sağlık!
  Umarım ilerleyen yıllarda bu hizmet anlayışınızı sürdürür,çok başarılı olursunuz.
  Bu bölgeye gelecek olan tüm doğa tutkularına tavsiye ederim.    Teşekkürler
 • Lois Bradberry

  Lovely food,great room,wonderful centre! 
 • GÖZDE Ailesi

  Sizlerin bizlere gösterdiğiniz ilgi alaka ve güleryüzlülüğünüzden çok memnun kaldık. Villa de Pelit çok güzel bir mimariye sahip burada kalmaktan çok memnun kaldık. Bütün eş dostlarıma emin olun tavsiye edeceğim. Tekrar görüşmek umuduyla hoşca kalın. Tekrar teşekkürler. Sizinle tanıştığımız için çok memnunuz.  
 • GÖNCÜ Ailesi

  Soğuk bir sonbahar gecesinde Antalya'dan gelip, kuzey'in cenneti Ayder de 1 gece konaklamak bizi biraz buruk bıraktı. Villa de Pelit'den çok memnun kaldık. Kesinlikle kar yağdığında tekrar geleceğiz. Çok teşekkür ederiz.Saygılarımla
 • Erhan Çoban

  2017 ağustosta balayı için internetten görüp rezervasyon yaptırdık. Açıkçası bu kadar memnun olacağımızı düşünmemiştim bile. İstisnasız her şey eksiksizdi. Ayrıca çalışanların sıcaklığı sanki gerçekten evindeymişim veya bi akrabamın otelinde kalıyormuşum hissi yarattı:) 2018 ağustosu için tekrar rezervasyon için aradığımda yine aynı sıcaklığı gördüm. “Bizim için sürekli müşterilerimiz her zaman önceliğimizdir” sözlerini ispat niteliğindeydi. Eğer ayderde tatil düşünüyorsam başka bir yer kesinlikle düşünmem.
 • Barış-Berrin-Yiğit DALDAL

  Sevinç ile gelip tatlı bir hüzün ile ayrıldığımız bu eşsiz doğa harikası Ayder ve Villa de Pelit bizim gelecek yıllar için vazgeçemeyeceğimiz   bir mekan oldu.Kaliteli, güzeryüzlü ve değerli hizmet anlayışınız için teşekkürler. 
 • Banu-Sefa KARAASLAN

  Otelinizde kalırken Karadeniz insanının sıcaklığı ve samimiyeti ile modern müşteri odaklı hizmet anlayışının birleşimiyle kendimizi evimizde hissettik.Tekrar gelmek istiyoruz.Başkalarına da tavsiye edeceğiz.Başarı ve mutluluklar dileriz.    
 • KESKİK AİLESİ

  Değerli Pelit Ailesi,Ayder dünyanın 8. harikası bir yer.Muhteşem doğa manzarası ve eşsiz güzelliğine hayran olmamak elde değil,Bu güzelliği sizin oteliniz ile yaşamaktan çok mutlu olduk. Kesinlikle Ayder'e gelen yavsiye ediyoruz. Yemekler muhteşemdi.1 gece kaldık. Antalya'dan geldik ve 47 dereceden, sıfırın altında soğuk bir ortan gördük. Sömine'ye bayıldık.Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz.
 • Zehra Hasan ÖKSÜZ

  Ayder Yaylasının güzelliğini siz Pelit ailesinin sıcak karşılamasıyla birleştirince harika bir ortama geldiğimizi anladım. Bize evimizin sıcak ortamını sunduğunuz için, hiç yabancılık hissetmdik. Kısa bir sürede olsa Kıbrıs'ın sıcak ortanımı bize unutturup serin günleri yaşadık.Hepinize teşekkür eder, sıcak kanlı kişiliğinizi herkeze anlatacağız. Tekrar görüşmek üzere hoşca kalın. Kıbrıslı kardeşleriniz 
 • Zeynep TAKAR

  Sevgili Pelit Ailesi,Doğanın en güzel renkleri ile iç içe yaşamak çok güzel umarım yaşam var oldukça bu canlılık ve güzellikler yok olmaz. Bu güzelliklere ve doğanın kendisine sahip çıkmak hepimizin görevi. Herşey gönlünüzce olsun sevgi ile kalın.
 • Erkan Balcı

  Sevgili Pelit Ailesi,Ayder ve Çamlıhemşin kan bağımız olduğu için çok özel bir yer. Burada olduğumuz zaman atalarımızın topraklarında olmanın gururu ve huzuru yanında siz Pelit ailesinin güleryüzü ve misafirperverliği de eklenince inanılmaz keyifli zamanlar geçirdik. Size özellikle Cengiz ve Katibe'ye ve ahşçımıza çok teşekkür ederiz. Ayder deyince Pelit Otel hakikaten reklamlardaki gibi konforun adresi diyebileceğiniz kendinizi evinizdeki gibi hissettiren ender adreslerden biri. 
 • Selva Ediz-Necati Ediz-Rıdvan Özen-Erhan Yolcu-Hatice Alp

  Sevgili Pelit Ailesi; ''Ege'nin Sıcaklığını, Kuzeyin soğuk Dağları'nda'' bizlere yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.

  Güler yüzünüz ve Samimiyetinizle çok daha güzellikler, lezzetler, yaratacağınızdan şüpemiz yok, herşey gönlünüzce olsun sevgiler.
 • Binali-Sevinç-Emine-NisaNur YAZICI

  Ayder'deki Evimiz,Öncelikle bize göstermis olduğunuz yakınlık ve misafirperverlik için çok teşekkür ediyoruz. Sanki evimizde gibiydik, yemekleriyle sıcak ortamıyla. Ayder yaylasında aile ortamında kalınabilecek tek otel tekjrar görüşmek dileği ile herşey için binlerce teşekkürler...   
 • Elif-Burak-Mustafa BALCI

  Konaklama planı yapmadan geldiğimiz Ayder'de tavsiye üzerine geldiğimiz otelinizden mumnuniyetle ayrılıyoruz, güzel bir canlı müzik ve horon gecesinden sonra otele girmek için zorlanıp tyson'ın kovalamasına maruz kalsakta hoş bir anı olarak hafızalarımızda kalacak.Kaliteli hizmetinize teşekkür ederiz, tekrar geldiğimizde konaklama yerimiz belli.Sevgiyle...
 • Sibel TORUN

  Güler yüzünüzden, misafirperverliğinizden, yeniliklerinizden ve herşeyden önemlisi temizliğinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Sevgiyle kalın...  
 • Hüseyin ATAMTÜRK Hülya ATAMTÜRK

  Daha telefonda ilk görüşmede ortaya çıkan sıcak ilgi, samimiyet ve nezaket sizde de ''Cengiz Beyin evine boş geldik'' mahcubiyeti uyandırabilir:)))Bu nedenle hediyelik şeyler bulundurabilirsiniz:))Aslında söylenecek o kadar çok şey var ki.... Muhteşem manzara, eşsiz şömine başı ambiansı, doğanın tüm renkleri ve sesleriyle bezenmiş harika bir tesis...10 yıl sonra, bu kez eşleriyle birlikte, farklı noktalardan hareketle yeniden bir araya gelen 4*2 (orta yaşlı:) üniversite öğrencisi, zaman zamanın üstüne örtmeye çalıştığı bir çok duyguya ve koşula karşı yine biraraya geldi, ilk heycanlarıyla. Harika fiziki koşullarla mükemmel ev sahipliği. Bu duyguyu anlatabilmenin tek yolu burada '' o anları'' yaşamaktır.Planlarınızı Ayder Villa de Pelit üzerine yapın ve Sonsuzluğa geri sayımınız başlasın!..Kahvaltıya ayrıca bayılacaksınız (muhlamayı kaçırmayın)Harikasınız Cengiz Bey, en kısa sürede tekrar buluşmak dileğiyle.  
 • Özkan KART

  Villa de Pelit bizim için Ayder denince vazgeçilmez oldu. Bu ikinci gelişimizde de yine çok memnun kaldık. Fiziki şartlar harika, oteli yönetim anlayışıda bizi evimizde hissettiriyor.Herşey için teşekküer ediyoruz.Tekrar görüşmek üzere.
 • Hiranur TURAN

  Buraya annemle ilk gelişim. Çok güzel bir yer ama en güzeli ise bu oteldeki kişilerin güleryüzlü, samimi olmaları. Villa de Pelit ise çok şirin bir yer. Burdaki ağaçlar ormanlar o kadar güzel ki, insan huzur veriyor. Tekrar buraya gelmek isterim.
 • Nermin Önder KARAOĞLU

  Evlilik yıldönümümüzde geldiğimiz Villa de Pelit'te son derece son derece sıcak ve samimi bir ortam bulduk. Kendimizi evimizde gibi hissettirdiğiniz için teşekküer ederiz. En yakın zamanda yeniden görüşmek dileğiyle..
 • Vincent

  Doğayla bütün bir harmonisi olan çok keyifli bir otel. Maalesef güzel havaları pek yakalayamadık ama en kısa zamanda mutlaka tekrar geleceğim. Harika bir servis, ilgi ve alaka var.  Yann RAOUT. Yann la tamamıyla aynı fikirdeyim. Ayrıca çok sempatik ve güler yüzlü bir otel personeli var.
 • Uğur Can ÖNDER

  Çok Değerli Pelit Ailesi Herşeyden önce göstermiş olduğunuz sıcak tavırlarınıza ve ailevi ilginize çok teşekkür ederim. Tek başıma geçirdiğim bu kısa tatilimde gerçekten ihtiyacım olan ruh dinginliğini yakalamamda çok büyük payınız oldu. Eminim ki hayatım boyunca bu 4 günü unutmayacağım ve gerek yaylası, gerekse sizleri her zaman sıcak bir gülümsemeyle hatırlayacağım. Bir mimar olarakta söylemeliyim ki konfor, estetik ve doğallık gibi bir insanın barınırken ihtiyacı olan konuda mükemmel bir iş çıkarmışsınız. Umarım her zaman sağlıklı ve mutlu olup yüzünüzde ki gülümsemeyi eksik etmezsiniz. Ayder kadar güzelsiniz.   
 • Umut Mete SOYDAN - Burcu SOYDAN

  Sevgili PELİT Ailesi, Öncelikle wep sitenize ilk girdiğimizde çok beğenmiştik ve acaba gerçekten bu kadar güzelmidir diye düşünmüştük. Eşimle birlikte ''Ayder''e ilk gelişimiz olan bu gezimizden sizleri de sayesinde çok keyif aldık. Gerek otelinizin tasarımı, keyif vericiliği gerekse misafirliğiniz bizi son derece memnun etti.Yeniden ve daha uzun süre görüşmek ümidiyle..
 • Orkun-Nuray-İsmaiİBALTAOĞLU

  Her yönüyle Ayder'de öne çıkan güzel oteli yapanları işletenleri kutluyorum. Umarım kaliteden ödün vermeden, detaylardaki farkınızı, özeninizi sürdürerek bizlerin Ayder'deki ilk tercihi olmaya devam edersiniz. Sevgi ve Saygılarımla... 
 • Arzu - Metin Yorgancıoğlu

  Sabah kalktığınız zaman pencereden dışarı baktığınızda gördüğünüz manzara herşeye değer. Otel ekibinin güler yüzü, doğallığı, cana yakınlığı bizi çok mutlu etti. Ayder de çok keyifli, huzur verici bir yayla. Hem ortam, hem ekip böyle olunca bize keyfini çıkarmak kaldı. Tek sıkın'tımız yemekleri ile birlikte ellerimizi de yemek oldu. Usta'nın lezzetli yemekleri için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere   
 • Barış İlknur KİŞMİR

  Villa de Pelit Otel'den az sonra ayrılacağız o kadar sıcak kanlı ve misafirperver insanlar ki çok memnun kaldık ve birdaha gelmek için zaman yaratacağız...İstanbuldan Rizeye kadar tamamen sahil yolculuğu ve konaklamalarla geçti tüm haftamız ama en güzel vakti ve ilgi güler yüzü burda gördük siz bu işi gerçekten güzel şekilde yapıyosunuz.
 • Hayri Ailesi

  Sevgili  ''Villa de Pelit '' ailesi Herşey çok güzeldi...Doğası olsun, misafirperverliğiniz olsun...Ayderin güzelliğini keşfetmek çok eğlenceliydi. Kendi evimizi aratmayan sıcaklığındaki otelinizde kalmak çok güzel bir duyguydu. Herşey için Teşekkürler!...
 • KUMRU Ailesi Nurdan-Derya

  Değerli Pelit Ailesi,Ayder'in güzelliğine güzellik katan harika otelinizde göstermiş olduğunuz misafirperverlik için çok teşekkür ediyoruz.Birgün tekrar karşılaşmak en büyük dileğimiz olacak.Hepinizi aynı güleryüzlerinizle görmek üzere,sağlıcakla kalın.
 • S.Doğan ATAKENT - Sinem ATAKENT

  Çok değerli Pelit Ailesi,göstermiş olduğunuz misafirverliğe sonsuz teşekkürler.Sizler Ayder'e başka bir soluk getirmişsiniz.Umarım ben ve ailem daha uzun bir seyahatimizde yine gelip yerinizde kalacağız.  
 • Kaya Ailesi Ayşe Tanju

  Değerli Pelit Ailesi,otelinizde 1 gece konaklama fırsatımız oldu ama bu kısa sürede gösterdiğiniz sıcak yaklaşımla bize ev ortamında yaşanacak bir duygu tattırdınız.Temiz,şık ve gayet güzel dizayn ettiğiniz otelinizde umarım odalarınız hiç boş kalmaz. Tyson'a çok iyi bakmanız dileğiyle.
 • Cem SAYIN

  Sevgili Pelit Ailesi,dolu dolu bir gün geçirdiğim sıcakaile ortamını unutmayacağım.
  Başta Abdullah Beyefendi ve saydıdeğer eşi Gönül Hanım, oğulları Cüneyt Bey,Cengizhan Bey,kızları Katibe Hanım sıcak karşılamaları ve samimi dostlukları için çok teşekkür ederim.Metin usta herşey çok güzeldi,ellerine sağlık,hoşçakalın.
 • Betül-Bilginer AKGÜL

  Sevgili Pelit Ailesi,bu eşimle Ayder'e ilk gelişimiz.Böylesine güzel,doğal,samimi ve sıcak bir aile ile karşılaşmak bizleri inanılmaz mutlu etti.
  Burda geçirdiğimiz her dakika çok keyifliydi.Kısacası temiz havası,doğası ile ve
  eşsiz güzelliğiyle Ayder'i ayrıca mükemmel kılan bizler için sizler oldunuz .Keşke 
  kalış süremizi biraz daha uzatabilseydik.Ama yakınlarda bir kaçış noktası 
  bulmanın sevinciyle ayrılıyoruz.
  İlginiz ve güler yüzlü hizmetiniz için Cengiz'e,Gönül Teyze'ye ve eşine teşekkür
  ederiz.Görüşmek dileğiyle.
 • Sezer AYDIN

  Sevgili Villa de Pelit ailesi,Otelinizin bir aile oteli,çalışanlarınızında aile üyeleri olduğunu anlamak için illa datanışmaya gerek yok.İnsana evinden bukadar uzakta,ailesinin yuvasının sıcaklığını,mutluluğunu yaşatanlar elbette aile üyeleri,otellerinide bir aile yuvasına çeviriyorlar.Otelinizin Ayder'in doğasına uygun olmasıda başka bir tercih sebebi.Sabah kahvaltınızıdaunutmayacağız.Şimdi burdan ayrılırken geri geldiğimde beni burada bekleyen bir yuva olduğu bilinciyle ayrılıyorum.Herşey için teşekkürler.
 • Beryl & Harry Stanlay

  Many thanks for a few wonderful days.  
 • Burg Kinsey-Ramblers

  Many thanks again.A lovely stay
 • Paul Word

  Otel çok rahat.Yekmek çok lezzetli.İnsanlar çok sokulgan.Çok tesekkürler. 
 • İsmail ÇİÇEK Safiye ÇİÇEK

  AYDER-GÖLLER-KAVRUN; Buraya gelirken inanılmaz yorgunduk hatta geldiğimiz gün 24 saat süren bir uyku :)) ama burası bizim yorgunluğumuzu hissettirmedi bile bize.
   Hedef belirledik,göllere tırmanış,nekadar uzun ve yrucuda olsa göle ulaşmanın hazzı herşeye bedel birde orda kamp kurmuş olan Sedat abinin müthiş lezzetli çayından ve Halil İbrahim sofrasından beslenmek...inanın yazdığım yazıyı okuyanın! çıkması gerekiyor,gerekir.Göllere,deniz seviyesinden binlerce metre yükseklikte çay ve yemek keyfine varmak birde kavrun yaylasındaki insanların sıcaklığı.. Unutmadan ''Otel Villa De Pelit'' balkonunda oturup manzarayı izlemenin keyfini sakın atlamayın.
  Burada kalan ve burada çalışan herkese sevgilerle.
 • İsmail ÇİÇEK

  Bugün evliliğimizin 6. günü :) ve burda ki 3.günümüz...
  Yağmurlu bir havayla karşıladı Ayder bizi...
  Buz gibi suyu,serin havası ve tabiki ''Otel Villa De Pelit'' farkı ile harika zaman geçirdik.Balayımız gerçekten
  Ayder balı gibi oldu:)Buarada ''Kavrun yaylası ve göller'' harika olmasına harikaydı da bir sorun vardı ben çok yorulmuştum.2.5 saat süren tırmanma maratonumuz,1.5 saat inişler son bulduğunda vatan toprağına
  kavuşmuş gurbetçiler gibi ağlayacaktım sevinçten...(hahaha:)))) )
  Şaka bir yana eğer sevgili eşim İsmail'in desteği olmasa ben yarı yoldan dönerdim.
  Ayder'i,Karadeniz'i ve Otel Villa De Pelit'i seviyorum.İyi ki buradayız...Herşey için sonsuz teşekkürler...
  Not:Verdiğiniz hırkalar için Katibe Hanım ve Cengiz Bey'e cyürekten teşekkürler.Sevgiyle kalın...
 • Yusuf GÖKÇEKUYU

  Sisli,yağmurlu ve gizemli bir gün olarak anılarımızda yer alacak olan 24 Temmuz 2010 tarihli AYDER ziyaretimizi unutmak ne mümkün.Otelinizde konuk olarak bulunmak bizleri çok mutlu etti.Yaylaya yakışır böyle bir otelin varlığına verdiğiniz çalışma ve emekler için şükranlarımızı sunarız.Ben Yusuf arkadaşlarım Mustafa ve Muzaffer yakınlığınız,misafirperverliğiniz ve sıcak yaklaşımınızdan dolayı teşekkür eder,saygı ve sevgilerimizi sunarız.
 • Angela WAPLE-Barbara WODD-Tessa WİLİOM-David WİLAGE-Nadia&Jon-Barbara

  Thank you for your wonderful welcome- a super stay,great food,great fire,
  great walking and great music!
 • Serkan ŞENGÜL

  Burdaki misafirperverliğiniz,sıcakkanlı oluşunuz mükemmel.Sizleri tanımak çok
  güzeldi.İnşallah tekrardan gelirim bu cennet yere..
  Buarada Kolpaçino filminde kek yedim o kötüydü,sizin laz böreği mükemmel:) 
 • Esra KAYA

  Pize gösterdiğiniz ilgi
  Er zaman bizi memnun etti
  Lazutlarınız pek lezizdi
  İnşallah yine geliriz de 
  Tyson yine gösterir bize kendini
  Herşey için teşekkürler... Haydi Kampa
 • Sinan KARAGÖZ

  İstanbul'da yaşayan bir çamlıhemşinli olarak diyebilirimki yörede ki oteller arasında yeri,dekorasyonu,
  temizliği ve en önemlisi güleryüzlü hizmeti ile ''Otel Villa De Pelit'' en iyisi,herkese teşekkürler.
 • İshak-Sevim APLTEKİN

  Karadeniz'in güzelliğini duyuyorduk fakat bu kadar güzelliğin içerisinde daha güzeli insanlarının güzelliğini bilmiyorduk.Pelit Ailesi Abdullah Bey'in Gönül Hanım'ın,oğulları Cengiz'in ve Katibe'lerinin sıcakkanlılığı bizleri daha da etkiledi.Kendimizi bir aile ortamında hissettik.Kendilerine teşekkür ederiz,onları hiç unutmayacağız,herzaman kalbimizde olacaklar.Hayatta başarılar.
 • Nevzat-Feride ASLAN

  Hep tv.de izliyorduk,buranın doğal güzelliğini.Ayder yaylasına geldik,buralara hayran olduk.Bide bu otelin ev sıcaklığı,sevgisi ve rahat ortamı çok güzel.Herşey için çok teşekkürler.Başka zamanlarda buluşmak üzere,hoşçakalın..
 • Duygu-Volkan SANDAL

  Güleryüzünüz,canayakınlığınız ve bize kendimizi evimizde gibi hissettirdiğiniz için teşekkürler...Benim ilk defa denediğim kuymak'ı Gönül ablanın elinden yemenizi şiddetle öneriyorum.Canayakınlığı,sempatikliği ve enerjileri için Cengiz,Katibe,Metin ve diğer arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederiz. 
 • Nefire-Muammer ECE

  Merhabalar buraya eşimle ilk gelişim daha önce eşim günü birlik gelmiş ve gezmeden dönmüş.Bizde balayımızı burada doğayla iç içe olarak çok güzel bir tatil yaptık.Pelit'te de tedadüf olarak kaldık ama inanılmaz güzel ve keyifliydi.Ortam çok sıcak insanlar mükemmel derecede iyi,iyi ki geldik iyi ki kaldık 2. gelişimizde de burada kalacağımız kesin. Umarım bizim kadar sizde keyif alırsınız. Sevgilerimizle
 • Esmehan-Ali ÜNAL

  Ayder Yaylasına ilk gelişimiz
  Tesadüf eseri bulduğumuz Villa de Pelit sahipleri(Abdulla Bey,Gönül Hanım,Cengiz,Katibe) otelden de Ayder'den de önce görülmesi,tanınması gereken insanlar.Eşimde bende önce onları tanıdığım için çok mutluyuz.Bir gece kaldık ama onlarda geçirdiğimiz akşam ki balkon sefasını hep gülümseyerek hatırlayacağız.Önce Pelit Ailesi,otel,Ayder harika.   
     Gelip görülmesi gereken nadir yerlerden,doğa harikası bir cennet.
  Ailemizle beraber tekrar gelmek dileğiyle,tanıdığımız-tanıştığımız yeni ailemize herşey için güleryüz-samimiyet ve insanlık için teşekkür ediyoruz.
 • Furkan söker

  Bugüne kadar gördüğüm en iyi otel anlayışı mükemmel hizmet guleryuzluluk hepsi mevcut yemekleri kahvaltısı çok güzel aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir işletme herkese tavsiye ederim Rize'de tatil yapacaksanız kesinlikle bu otelde kalmalisiniz Cengiz bey ve ekibine gerçekten çok teşekkür ederim..
 • Didem&Erhan

  Huzurlu bir ortamda ve tertemiz bir havada tatil geçirmek istiyorsanız Ayder Yaylasına gelin.Ama tertemiz ve huzurlu bir otelde kalmak istiyorsanız mutlaka Pelit Otelde kalın.
  Güleryüzlülüğünüz,çalışkanlığınız ve bizi mutlu etmek için gösterdiğiniz özveri için teşekkürler.Hep böyle kalın...
 • Ahmet ONUR

  Harika doğası olan Ayder'in mükkemmel tesisi VİLLA DE PELİT'te geçirdiğimiz güzel günümüz için tesis sahibiAbdullah Pelit Beyefendi'ye çok teşekkür eder,böyle güzel tesisi ülkemize kazandırdığı için kendilerini tebrikediyor, başarılar diliyorum.Tekrar bu güzel tesisi ziyaret etmeyi gönülden arzu ediyorum.
 • Cahide/Merve YILMAZ

  Değerli insanlar 
  Bizleri böyle muhteşem bir doğada ve kalitede birinci sınıf otelinizde ağırladığınız için teşekkür ediyoruz.
  Otelinizden çok memnun ayrıldığımızı söylemek isteriz.Kalitenizle Ayder'de birincisiniz....
  Tekrar görüşmek dileğimizle... Hoşcakalın   
 • Günay KESKİN

  Böyle dostları tanımak ve sohbetine ortak olarak paylaşımlarda bulunmak  ve bu heyecana ortak olmak.Bukadar sevecen ve mutluluk verici olabilir.Mike Tyson'ın olmak üzere tüm kişilere ve Cengiz'in ilgisini unutamayacağımızı düşünüyorum.Annenin kahvaltısıda harikaydı.Yol olmamasına rağmen tırmanarak ve emek sarf edilerek gelinen bu tesisin hayırlı işlere vesile olmasını dilerim.Başarılar sizlerle olsun.10 NUMARASINIZ.
 • Mine TURGUT

  Oyy dağlar içinde gizlenmiş saklı cennet ''Villa de Pelit'' bizim için sığındığımız kınalı halanın evi oldu,hiç yabancılık çekmedik,kucak açtı sıcak Karadeniz insanı.
  Benim Karadeniz'e ilk gelişim,sizleri hiç unutmayacağım.
  Ayder yaylasına böyle nezih bir işletme kazandırdığınız için teşekkürler..
 • Olgun GEMİCİ

  Ayder'e ilk gelişimiz,eşim ve ben Villa de Pelit otele temizliğinden,güleryüzüne herşeyine bayıldığımız bir yer.Allah işallah başarılarının devamını diler.Tek dileğim Ayder ve güzel insanlar işallah aynı temizlik ve güleryüzünün hiç solmaması dileğiyle.Birgün hatırlanmak dileğiyle.Saygılar.
 • Tuncel KIRTILOĞLU ve Eşi

  Villa de Pelit'i Türkiyenin en güzel doğa cennetlerinden Ayder'e önemli katkı sağlayacağı Ayder turizminin ihtiyacı olan 
  konaklama sorununa yeni bir soluk,yeni anlayışıyla bir vizyon kazandırmıştır.Eleştirileri anında algılayan,ideale ulaşmadaki
  kararlılığı hem Ayder için hemde otel misafirleri için önemli bir kazançtır.
  Bizler aileye katkılarından dolayı teşekkür ederken başarı ve bol kazanç dileriz.
 • Didem-Altuğ AYTAÇOĞLU

  Hayatımızda ilk defa keşke ''şurda kalsaydık'' diyemeyeceğimiz bir otelde kaldık.Herşey tek kelimeyle harikaydı....Oteli otel yapan binası ve konforu değil,orayı işleten insanlardır.Gönül teyze ve eşine,cüneyt cengiz ve katibe'ye,herşeyden önce samimiyetine sıcaklığı için ve böyle bir yer açıp bize de yer ayırdıkları için teşekkürler.Son sözüm:keşke buradan hiç ayrılmak zorunda kalmasaydık...
 • Emre YAMAK

  Eşimle 5-6 ağustosta iki gün villa de Pelitte konakladık. Aydere ilk gelişimizde ve tereddütlerimiz vardı. Başta Cengiz bey olmak üzere tüm personelden çok çok memnun kaldık . Başka hiçbir otelde görmediğimiz ilgi,alakayı villa de pelitte gördük. Temizlik, hizmet herşey dört dörtlüktü. Aydere tekrar geleceğiz ve artık kalacak yer aramayacağız.Herşey için teşekkürler.
 • Aytül - Halil AYKIN

  Ayder'e ilk gelişimiz.Buralara ait değiliz derken,aksine buranın bir parçası olarak ayrılıyoruz. Pelit butik oteli hiç unutmayacağız.Sıcacık yüzler,sevecen ailevi bakışlar.
  Gönül teyze,Katibe,Cengiz,Cüneyt hepinize teşekkürler...
 • Tufan TORAL

  Biz aile olarak bu cennete ilk gelişimiz,Villa de Pelit butik otelini tesadüfen bulduk,çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz.
  Cennetin içinde harika konuşlandırılmış,müthiş manzarası,ferah ve hijyenik ortamı,sahiplerinin sıcak,güleryüzlü davranışları
  ile çok ama çok çok güzel bir mekan.Özellikle Katibe,Cengiz çok sıcak ve sevimli insanlar.Babaya,anneye ve Cengiz'e Katibe'ye
  çok teşekkür ederiz,bizi müşteri olarak değil konuk olarak gördükleri için.En kısa zamanda tekrar bu cennete ve Pelit'e gelmek
  üzere buradan mutlu,memnun ayrılıyoruz.Görüşmek üzere,en iyi dilekler sizinle olsun..
 • Fatma IRKÖREN

  Selamlar
  Ayder'e 8.gelişim ve pelit'te ilk kalışım ama umarım devamı gelecek.Ayder'e aşık olduğum kadar Pelit ve insanlarınada aşık oldum diyebilirim hemde iki gün gibi kısa bi süre içinde.Ayderde kalacak okadar çok yer varki ama malesef pelitteki insanlar
  gibi cana yakın,gülmesini,gülümsetmesini bilen insan çok az.Çok sevimli ve işinin ehli insanlar,çok yakında Ayderde tek isim olacak kadar kaliteli bir yer ve insanlar.Keşke uzun kalabilseydim ama dönüş yolunda keşfettim ve 2 gün daha uzattım,sırf
  buranın,Pelit'in havasını solumak için.Çok teşekkür ederim Pelit.. Teyze harika,Katibe 10 numara,Dayı harika,Cengiz,Cüneyt sizlerde harikasınız..
 • ERDEM ZORLU

  Değişik zaman dilimlerinde 4 defa konakladım. Hep bunaldığım zamanlarda aklıma gelen ilk yer olmuştur. Harika bir doğa, harika bir ekiple buluşmuş. En kısa sürede tekrar görüşmek umuduyla


Yorum Yaz

Ad Soyad

Email

Telefon


Yorumunuz