Ayrıcalıklı bir Tatilin Butik Hali..
Dış görünüşünden iç dekorasyonuna kadar büyük bir özenle inşa edilen Villa de Pelit Butik Otel, otantik taş ve ahşap dokusu,geleneksel mimarisiyle,Ayder yaylasının atmosferinde konforu ve samimiyeti siz değerli misafirlerimize sunmaktan memnuniyet duyar.

Ayrıcalıklı bir Tatilin Butik Hali..Dış görünüşünden iç dekorasyonuna kadar büyük bir özenle inşa edilen Villa de Pelit Hotel, otantik taş ve ahşap dokusu, geleneksel mimarisiyle, Ayder yaylasının atmosferinde konforu ve samimiyeti siz değerli misafirlerimize sunmaktan memnuniyet duyar. 

Villa de Pelit Hotel'in ırmağı ve tüm vadiye bakan özenle dekore edilmiş odalarında her türlü detay ve konforla size sunduğu sıcak ve samimi ortamda kendinizi Ayder yaylasının büyüsüne kaptırabilirsiniz, Yılın on iki ayı kapılarını açık tutan Villa de Pelit Butik Otel yükseklik ve estetik yönden yörede ayrıcalıklı bir konuma sahip, yeşil bir dünyada ev rahatlığını yaşamanız için size, yaban hayatın içinde eşsiz bir ortam sunuyor. Türkiye'de koruma altına alınan nadide güzellikte ki Ayder yaylasında bir yandan Türkiye'nin en temiz havasını solurken diğer yandan da tarihi Osmanlı dönemine dayanan yaylamızın mucizelerini keşfedeceksiniz.